Chytré izolace Icynene

Chytrá izolace je systém zateplení izolační pěnou Icynene, která je vyrobena na vodní bázi. Dokáže ,,dýchat“ propouští tak vzdušnou vlhkost včetně škodlivých látek a pachů ven z domu. Chytrá izolace Icynene nikdy nesedá a po celou dobu životnosti stavby nemění svůj tvar ani objem. Je pružná, proto se neodděluje od konstrukce a dokáže s konstrukcí pracovat. Díky otevřené buněčné struktuře chytré izolace dům dýchá. Udržuje konstrukční prvky v suchu, protože neumožňuje kondenzaci vodní páry v tepelně izolační vrstvě a následně vzniku zdraví škodlivých plísní.

Informace o „Chytré izolaci Icynene“ najdete na stránkách :

http://www.musil.cz, www.facebook.com/musilspolsro.cz

Rekonstrukce střechy včetně zateplení chytrou izolací Icynene

Realizace za 3 dny

Kompletní rekonstrukce střechy včetně zateplení chytrou izolací Icynene, falcovaná střecha v šedé barvě

Výměna staré střešní vaty za novou chytrou izolaci Icynene, včetně výměny oken. Spolupráce s firmou Musil spol. s r.o.

Rekonstrukce střechy, včetně zateplení chytrou izolací Icynene - Musil spol. s r.o.. Demontáž starého skelného vlákna, výměna latí, střešní folie, atd.

Rekonstrukce zateplení stříkanou izolací Icynene. Nedílnou součástí rekonstrukce je výměna staré fólie včetně latí, hřebenového pásu, atd.. Rekonstrukce proběhla za dny.

Montáž PREFA šablon 29x29, včetně ofalcovani budníků, žlabů atd. (Materiál Prefa stucco antracit) Doplněno chytrou izolací Icynene