Chytré izolace Icynene

Chytrá izolace je systém zateplení izolační pěnou Icynene, která je vyrobena na vodní bázi. Dokáže ,,dýchat“ propouští tak vzdušnou vlhkost včetně škodlivých látek a pachů ven z domu. Chytrá izolace Icynene nikdy nesedá a po celou dobu životnosti stavby nemění svůj tvar ani objem. Je pružná, proto se neodděluje od konstrukce a dokáže s konstrukcí pracovat. Díky otevřené buněčné struktuře chytré izolace dům dýchá. Udržuje konstrukční prvky v suchu, protože neumožňuje kondenzaci vodní páry v tepelně izolační vrstvě a následně vzniku zdraví škodlivých plísní.

Informace o „Chytré izolaci Icynene“ najdete na stránkách :

http://www.musil.cz, www.facebook.com/musilspolsro.cz

Rekonstrukce střechy včetně zateplení chytrou izolací Icynene

Realizace za 3 dny

Kompletní rekonstrukce střechy včetně zateplení chytrou izolací Icynene, falcovaná střecha v šedé barvě

Výměna staré střešní vaty za novou chytrou izolaci Icynene, včetně výměny oken. Spolupráce s firmou Musil spol. s r.o.

Rekonstrukce střechy, včetně zateplení chytrou izolací Icynene - Musil spol. s r.o.. Demontáž starého skelného vlákna, výměna latí, střešní folie, atd.

Rekonstrukce zateplení stříkanou izolací Icynene. Nedílnou součástí rekonstrukce je výměna staré fólie včetně latí, hřebenového pásu, atd.. Rekonstrukce proběhla za dny.

Montáž PREFA šablon 29x29, včetně ofalcovani budníků, žlabů atd. (Materiál Prefa stucco antracit) Doplněno chytrou izolací Icynene

Další výborná spolupráce s firmou Musil spol. s r o, montáž stříkané izolace ICYNENE. Demontáž Skelné vaty, která byla na 70% prokousaná od kun a sesunutá. Tutíž ve střeše mezi sádrokartonem a střešní fólií byla vzduchová mezera.

Spolupráce s firmou Musil spol. s r o . Montáž střikané izolace ICYNENE, proběhla velmi rychle a precizně, v návaznosti s pokrývačskými pracemi. Opět demontáž skelné vaty.

Rekonstrukce zateplení chytrou izolaci ICYNENE. Opět výborná návaznost obou firem Musil spol. s r o.

Rekonstrukce střechy na bytovém domě. Demontáž staré minerální vaty a montáž nové střikané izolace ICYNENE. Spolupráce s firmou Musil spol. s r o Kompletní dodávka střechy. Nová montáž dvouplášťové střechy.

Perfektní spolupráce s Aleš Musil, Po kompletní rekonstrukci střechy opět vyhrála CHYTRÁ IZOLACE.